Krovy skupinové obaly z polypropylenu

Plastové obalové mřížky

Naše nabídka zahrnuje krovy skupinové obaly, plastové rošty a roštové výplně, které jsou vhodné pro použití uvnitř krabic a kontejnerů i v paletových kontejnerech. Obalové mřížky se primárně používají k ochraně a separaci produktů v obalech – je to perfektní řešení pro hromadné balení. Jejich výhodou je fakt, že se dají použít mnohokrát.

Rošty, tedy separační vložky s přihrádkami, sloužící k oddělení jednotlivých balených prvků. Plastový nosník může mít výřezy nebo tvary, které umožňují upevnění prvku, aby se zabránilo jeho pohybu.

Jako výrobce plastových přepravních obalů vyrábíme všechny druhy balicích mřížek a přepravní skupinové obaly na zakázku podle nejnáročnějších specifikací. Naší největší devizou jsou zkušenosti a kvalita. Na druhou stranu portfolio projektů a dodavatelů z nás dělá důvěryhodného partnera. Neváhejte nás kontaktovat.

Skupinové obaly – konstrukce a materiály

Konstrukce skupinové obal jsou obvykle založeny na polypropylenových komůrkových deskách. Plastové mřížky, tedy mřížkové náplně do průmyslových obalů, mohou být opatřeny dnem nebo bez něj (jako náplň do dalšího kontejneru). Mohou být vyrobeny jako síťová vložka do kontejneru nebo autonomní kontejner s výplní ze síťoviny.

V závislosti na požadovaném stupni ochrany přepravovaných věcí vyrábíme vazníky a příčky pro kontejnery z různých materiálů. Například wigofilový vazník, speciální netkané textilie, poskytuje měkké polstrování a ochranu proti poškrábání, HKP vazník, tedy polypropylenové desky z dutého vlákna, zase vysokou ochranu a separaci.

Pro různé potřeby specifikace mohou být jednotlivé prvky krovu vyrobeny z různých materiálů. Oddělovací díly uvnitř z měkkého materiálu a vnější pevný rám z tvrdšího plastu.

Materiál vazníků:

  • HKP vazník, TRIPLEX, PP a další plasty, pp vazník.
  • Wigofil polypropylenová netkaná textilie, wigofilový vazník.
  • Možnost použití ESD materiálu.

 

Typy vazníků:

  • jednotlivé separátory (vložené distanční vložky, tvořící mřížku),
  • vazník s rámem nebo bez rámu,
  • mřížka ve formě tácu se dnem nebo mřížka bez dna.
  • falcované nebo svařované konstrukce,
  • šité vazníky.

 

Plastové skupinové obaly – výhody

Plastové vazníky mají především vysokou pevnost a odolnost. To je způsobeno materiály, ze kterých jsou vyrobeny. Další výhodou je dobré oddělení a ochrana předmětů umístěných v příčkách krovu. Další výhodou je cena, mřížkové šarže pro plastové obaly a opakovaně použitelné mřížky jsou díky možnosti vícenásobného použití velmi ekonomickým řešením. Důležitou výhodou je konečně také ekologičnost, protože při opakovaném použití nevzniká žádný odpad, jako v případě lepenkových vazníků.