Termoformované obaly

Snažíme se poskytovat komplexní obalová řešení s použitím plastů. Pro speciální potřeby vyrábíme přesné tepelně tvarované obaly, do kterých jsou umístěny především prvky složitějších tvarů. A pro které je vyžadováno přesné umístění v obalu.

Tento typ balení je často vhodný v automatizovaných výrobních procesech, kde záleží na přesnosti uchopení a vychystávání.

Tepelně tvarované obaly pro průmysl

Tepelně tvarované obaly, podnosy a blistry. Používají se v průmyslu k přepravě menších a složitých prvků se speciálními přepravními potřebami.

Tepelně tvarované podnosy a obaly jsou často umístěny/baleny do velkoobjemových kontejnerů, krabic nebo přepravek, které poskytují dodatečnou ochranu, přiměřenou tuhost a možnost bezpečného přemisťování během přepravních fází. Vznikají tak kompletní moduly balení připravené na specifičnost daného zákazníka.

Výhody tepelně tvarovaných obalů:

Tepelné tvarování funguje dobře ve středně objemové výrobě a v případě rychlého prototypování. Výhodou je také možnost použití široké škály termoplastických materiálů, což umožňuje vybrat si tu správnou surovinu pro vaše potřeby, např. barvu, průhlednost, odolnost. Tepelně tvarovaný obal má také zjevnou výhodu, a to velmi dobrou podporu produktu a jeho přesné zapuštění do obalu díky tomu, že je vytvarován do daného tvaru.

Výroba tepelně tvarovaných obalů:

Výroba vhodných obalů v případě technologie tepelného tvarování vyžaduje zkušenosti a vysoce kvalitní vybavení. V naší společnosti máme specialisty z konstrukčního a výrobního oddělení. Disponujeme také moderním strojovým parkem, díky kterému jsme připraveni na jakoukoliv výzvu v oblasti tepelně tvarovaných přepravních obalů.

V oblasti tepelného tvarování nabízíme tepelně tvarované obaly ze surovin ABS, PS, PE, PET a PP.

Rozsah tloušťky zpracovávaných desek je 0,5 mm až 12 mm v maximálním formátu 1200×1000 mm