Obaly pro automobilový průmysl

Naší specialitou jsou obaly pro automobilový průmysl a značná část obalových produktů směřuje do společností souvisejících s automobilovým sektorem. Dobře víme, jak je tento zákazník náročný, a proto se zaměřujeme na nejvyšší kvalitu a praktická řešení. Moderní výroba obalů na míru dle individuálních potřeb zákazníka.

V automobilovém průmyslu, ve výrobních a provozních procesech je každý detail a každý krok velmi důležitý. Optimalizace a co nejlepší organizace logistiky komponent vytváří skutečné výhody a úspory pro všechny výrobce spojené s daným sektorem.

Obaly pro automobilový průmysl jsou důležitou a rostoucí oblastí, jejíž jsme součástí. Vytváříme obaly, které splňují představy o efektivním výrobním řetězci. Opakovaně použitelné obaly, mezioperační, přepravní a přepravní obaly a krabice, mřížky, výplně, děliče, pěnové separátory a různé obaly používané v automobilovém průmyslu.

Speciálně pro automobilový průmysl věnujeme veškeré šité vložky, textilní vložky z wigofilu, které svými vlastnostmi dokonale chrání detaily a komponenty proti poškrábání a jinému poškození. Tento typ vložek vyrábíme v různých konfiguracích a nejčastěji jako výplňové prvky do obalů, krabic nebo kontejnerů.

Dalšími produkty široce používanými v průmyslu jsou vícenásobné plastové obaly, balicí mřížky, paletové přepravní kontejnery, individuálně tepelně tvarované obaly, výplně a různé typy přepážek a pěnové distanční vložky. Vyrábíme také speciální obaly, které splňují individuální požadavky. Návrh zhotoví naše konstrukční oddělení nebo vyrábíme dle dodaného návrhu.

Kontaktujte nás, NGplast je zkušeným partnerem v oblasti obalů pro automobilový průmysl.

Pokud máte zájem o obaly pro jiná odvětví, navštivte naše podstránky: průmyslové balení

 

Vybrané obalové projekty pro automobilový průmysl: