O nás

Společnost NGplast Sp. z o.o. je předním výrobcem průmyslových obalů na základě plastových desek.

Jsme dynamicky se rozvíjející společností působící v obalovém průmyslu na evropském trhu od roku 2011. Naši činnost je založena na vytváření řešení pro individuální potřeby zákazníka a využívá širokou základnu plastů.

Specializujeme se na výrobu průmyslových obalů z buňkových desek, plných a zpěněných ve formě rotačního obalu, mezioperačních krabic, veškerých druhů překládek a separátorů.

Máme kompletní technické vybavení, které umožňuje děrování, svařování, sešívání, tvarování za tepla, frézování a tisk.Další výhodou je zkušené konstrukční oddělení a zařízení plotrů pro hromadnou výrobu, stejně jako krátké série a vzory.

POLITIKA JAKOSTI

Hlavním cílem činnosti společnosti je výroba a prodej průmyslových obalů při zachování požadované kvality produktů a poskytovaných služeb.

Organizace získává požadovanou kvalitu přes:

  • Zapojení zaměstnanců do poskytování služeb, které splňují požadavky zákazníka

  • Zavádění a údržba systému managementu jakosti umožňujícího dobrou organizace prací, která dává spokojenost zákazníkům a zaměstnancům Organizace

  • Neustálé zlepšování účinnosti systému managementu kvality a plnění jeho požadavek

    Kvalita se používá k dosažení strategického cíle, kterým je pozitivní hospodářsky výsledek a konkurenceschopnost oproti jiných organizací

Zaměstnáváme přes
80 lidí.

Více než 15 let zkušeností
v obalovém průmyslu.

Více než 60%
podílu exportu.