Speciální balení

Speciální balení

Naše nabídka zahrnuje individuální, speciální balení, přizpůsobené individuálním požadavkům zákazníka, a to jak v malých tak velkých rozměrech. Zakázkové obaly postavené naším konstrukčním oddělením vycházejí z očekávání zákazníka spolu s našimi zkušenostmi a radami.

Specializované balení a balení komponent používaných v procesech přepravy dílů do továren a montážních linek často podléhá specifickým požadavkům. Nejedná se pouze o vhodné rozměry, ale také o použité materiály, ochranné vlastnosti, značení a příslušenství.

Řada příjemců, například automobilový průmysl, klade vysoké nároky na obaly citlivých a drahých prvků. Například světlomety Porsche se přepravují ve vyhrazených obalech s vysokým stupněm ochrany.

Naše speciální balení, krabice, kontejnery, přepravky a celé balicí moduly, zakázkové přepravní obaly a obaly na komponenty určené pro průmysl, jsou opakovaně použitelné prakticky ve všech výrobách. Toto řešení je velmi výhodné finančně, logisticky i ekologicky.

Specializované balení na komponentů

Jako zkušený výrobce průmyslových obalů, disponujeme kompetentním konstrukčním oddělením a vysoce efektivní výrobou, díky které plníme nejrůznější obalové výzvy. Připravujeme speciální obaly s různými parametry pro přepravu polotovarů a komponentů v hromadném nebo jednorázovém balení. Obaly jsou konstruovány podle požadavků, např. jako přepravní plastové kontejnery, stohovací krabice nebo přepravky s mřížovými vložkami. Použité materiály pro výrobu kontejnerů a obalů i technologické know-how zaručují konkurenceschopná a velmi efektivní řešení.

Výhody vyhrazeného speciálního balení

Kontejnery a specializované obaly určené pro daný přepravní proces mají v moderní logistice dodavatelského řetězce řadu výhod. Námi nabízené balení komponentů se dokonale hodí pro určené přepravní úkoly. A vyznačují se nízkými náklady na uvedení do oběhu. Hlavními příčinnými faktory jsou zde: optimalizace výroby obalů a použití ekonomických a zároveň odolných výrobních materiálů.

Materiál:

  • speciální balení a kontejnery na komponenty z různých materiálů a surovin vhodných pro úkoly daného obalu (plasty – především lehčené desky, ocel, hliník, pěny, polypropylenové netkané textilie a další)
  • masivní desky a komůrkové polypropylenové PP desky, HDPE desky.

Typy:

  • speciální kontejnery podle návrhu, podle pokynů,
  • obaly na komponenty, kontejnery na polotovary, přepravní obaly na výrobní díly.

Možnosti:

  • různé barvy balení,
  • různé velikosti balení,
  • vyhrazené příslušenství a individuální upgrady,
  • přetisky, obaly, značení, štítky.