Přepravní obal

Plastové přepravní obaly.

Jako výrobce plastových obalů nabízíme přepravní obaly. Zejména různé krabice, pouzdra, vložky, přepážky, přepravní nádoby a řadu balicích doplňků. Navrhujeme a vyrábíme přepravní obaly na zakázku.

Naše zkušené konstrukční oddělení je schopno navrhnout vhodná řešení dle zadání zákazníka, upravit dodané návrhy nebo vytvořit nové dle zadání. Realizujeme velkosériové zakázky, ale i kratší série nebo prototypy balení.

Pro výrobu přepravních obalů používáme řadu plastů, převážně na bázi polypropylenových desek. Naše technologie konstrukce obalů z pp desek se osvědčily ve stovkách dokončených obalových projektů různých velikostí a aplikací. Například paletové boxy z PP desek jsou častou volbou průmyslových podniků, a to pro velmi dobré vlastnosti takových kontejnerů a ekonomiku výstavby.

Přepravní obaly, plastové přepravní nádoby – výhody.

V průmyslové výrobě je nepochybně důležitá efektivita, která se promítá do ziskovosti podniku. Jedním z faktorů efektivní výroby je efektivní dodavatelský řetězec, ve kterém jsou důležitým faktorem formy dopravy a druhy balení a přepravních kontejnerů. Přechod na opakovaně použitelné plastové přepravní obaly začal již dávno a pro své přednosti je velmi častou volbou. 

Mezi výhody patří:

  • Vysoká odolnost přepravních obalů z plastů.
  • Vysoký stupeň ochrany přepravovaných prvků a materiálů.
  • Design přepravního obalu lze snadno přizpůsobit daným aplikacím.
  • Možnost recyklace obalů. Plasty (většinou PP desky) jsou na konci svého životního cyklu recyklovány na znovu použitelný materiál.
  • Vynikající poměr ceny a kvality a výhod plastových přepravních obalů.

 

Návrh a výroba přepravních obalů.

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s poskytováním plastových přepravních obalů. Spolupracujeme s průmyslovými podniky z různých odvětví. Včetně automobilového, elektronického, potravinářského, chemického a farmaceutického průmyslu. Známe potřeby a specifika průmyslových odvětví. Vždy se snažíme poskytovat nejlepší řešení přepravního balení, která zaručují spokojenost zákazníka.

NGplast je výrobcem plastových přepravních obalů a přepravních kontejnerů.

Ke každé spolupráci přistupujeme jako partner. Neváhejte se zeptat a kontaktujte nás.